+48 65 547 16 75

Sobmetal sponsoruje Niedźwiedzia

Wiemy, jaką drogę trzeba przejść, aby zajść wysoko i że czasami trzeba skorzystać z pomocy innych, dlatego też teraz MY POMAGAMY.

Firma Sobmetal jest sponsorem Sebastiana Niedźwiedzia  – młodego wychowanka Kolejarza Rawicz, który w sezonie 2015 startował w barwach pierwszoligowego Orła Łódź.

Absolwent Gimnazjum w Sierakowie w latach 2010-2013, uczeń rawickiego technikum.  Stawiał pierwsze kroki pod okiem Piotra Dyma. Żużlem zaczął interesować się w wieku 8 lat, kiedy pierwszy raz wybrał się na mecz, odbywający się na rawickim stadionie, lecz swoją przygodę z tym sportem rozpoczął w wieku 13 lat. To kolejny wychowanek rawickiego klubu, który grał w zielonogórskiej drużynie. Obecnie jest na „wypożyczeniu” w rawickim Kolejarzu.

– Sebastian jest skromnym chłopakiem i mówi, że musi wiele rzeczy jeszcze poprawić, by być tak dobrym jak jego idol, zawodnik Falubazu Zielona Góra, Patryk Dudek, który imponuje mu swoją sylwetką na motocyklu. Sebastian ma wolę walki i potencjał. Godna podziwu jest również jego odwaga. W opiniach kibiców rawickiego żużla często możemy usłyszeć, że mocno trzymają kciuki za młodego niedźwiadka i wierzą w dalsze osiągnięcia zawodnika. Z dumą w głosie opowiadają o postępach w jego karierze oraz przeżywają wraz z nim każdy jego występ – pisze Natalia Bogdańska z Gimnazjum w Sierakowie.

Sebastian zaznacza, że jego marzeniem jest zostanie mistrzem świata. Będziemy pomagać mu w drodze do zwycięstwa!