+48 65 547 16 75

Sobmetal otrzymuje ZNAK JAKOŚCI

Wygraliśmy! Dzięki poparciu naszych klientów – kompaktowa mieszalnia pasz dla trzody chlewnej zdobyła ZNAK JAKOŚCI w plebiscycie „Nasze dobre Wielkopolskie” organizowanego przez Głos Wielkopolski pod Patronatem Marszałka województwa Wielkopolskiego.

Otrzymaliśmy nagrodę w kategorii Produkty Przemysłowe i Technologia. Nasza mieszalnia jest przeznaczona do produkcji treściwej paszy sypkiej dla różnych grup i gatunków zwierząt. Wraz z rozdrabniaczem stanowi pełny system produkcji paszy. Mieszalnia dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Na nasz produkt zostało oddanych aż 5000 tysięcy głosów, to o 1000 więcej niż na konkurencję!

– Spodziewaliśmy się, że duża rzesza naszych klientów oraz osób, które znają firmę, włączy się do akcji i weźmie udział w głosowaniu – mówi Ksenia Pięta, specjalista ds. PR firmy Sobmetal Bracia Sobańscy.

Początkowo chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę, jednak rezultat (ponad 5 tys. oddanych głosów) przerósł najśmielsze oczekiwania.

Zdaniem pracowników firmy, na wynik plebiscytu przede wszystkim mieli wpływ jej właściciele, którzy są fantastycznymi ludźmi i nigdy nie odmawiają pomocy innym, ale także wysoka jakość zwycięskiego produktu. – Nasza mieszalnia pasz dla trzody chlewnej we wrześniu miała swoją tysięczną instalację, co świadczy o jej ogromnej popularności – zauważa Ksenia Pięta.

Ten produkt, choć niezwykle efektywny, jest cały czas unowocześniany. O to, co zrobić, by mieszalnia pracowała jeszcze lepiej pytamy praktyków, czyli naszych klientów. Zależy nam, aby mieszalnia pasz przynosiła jak najlepsze efekty jeśli chodzi o przyrosty masy ciała trzody chlewnej. Czyli, aby koszty były jak najmniejsze, a zyski dla rolników jak największe.
Chcesz zobaczyć nasze realizacje? KLIKNIJ