+48 65 547 16 75

Silosy

Silosy paszowe

Podstawą właściwego przechowywania paszy są silosy. Nie da się ich pominąć przy planowaniu nowego obiektu, dlatego warto już wcześniej zastanowić się, czym będziemy skarmiać nasze zwierzęta oraz dostosować odpowiednią wielkość i rodzaj magazynu do danego budynku. Oferujemy silosy paszowe w wielkościach od 0,5 – 8 ton, wykonane z blachy czarnej malowane lub od 5 do 25t z blachy ocynkowanej płaskiej. Stożkowe na nogach, lejowe. Kąt leja 57%, co jest dostosowane do optymalnego osypu paszy, aby się nie zawieszała. Malowane są przeznaczone do pomieszczeń i paszarni.

Produkujemy także silosy kwadratowe, aby jak najlepiej dopasować je do miejsca w danym pomieszczeniu, aby zajęły go jak najmniej.

Silosy zbożowe

Produkujemy silosy zbożowe najwyższej jakości, z zastosowaniem nowoczesnej technologii, dzięki temu są niezwykle wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. W naszej ofercie znajdują się zbiorniki od 25 do150 ton wykonane z blachy ocynkowanej płaskiej i płaskim dnem. Natomiast do 100 ton z dnem lejowym, przystosowane głównie pod mieszalnie pasz.

Każdy zbiornik jest wyposażony w drabinę zewnętrzną, właz dolny i górny, rurę zasypu dmuchawą, rękaw wyładowczy i rurę przedmuchu do przewietrzania zboża. Podłoga jest wykonana z blachy perforowanej, która umożliwia przedmuch zboża.

Można zamontować także przenośniki zgarniające.

Silosy spedycyjne

Silosy spedycyjne do materiałów sypkich i pasz wykonane są z blachy ocynkowanej. Wszystkie łączenia montowane są za pomocą połączeń śrubowych. Lej pod odpowiednim kątem umożliwia szybkie opróżnienie silosu. Zbiorniki służą do szybkiego załadunku samochodów, przyczep itp. Opróżniają się równo, nie tworząc zatorów. Oferowane przez nas silosy spedycyjne są bardzo praktyczne. Doskonale sprawdzają się na rampach spedycyjnych jako silosy magazynowe paszy, zanim zostanie przewieziona na fermę.

Zbiorniki są opróżniane grawitacyjnie, a dzięki rampie, nie utrudniają przejazdu samochodów dostawczych i ciągników.

Katalog naszych produktów

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?